Суцільний однорідний брусок густиною 0,7 г/см3 плаває у воді так, що над водою перебуває тільки

його частина об'ємом 60 см³. Яким є об'єм бруска?​

Ответы на вопрос

Отвечает Калашников Артем.

Ответ:

200 см³

Объяснение:

ρ=0,7 г/см³;

ρв=1 г/см³;

V₁=60 см³;

V    ?   Fa=P; (V-60)*ρв*g=V*ρ*g;  (V-60)*1=V*0,7; V=60/0,3=200 см³