Під дією сили 300Н було виконано роботу 1,2кДж на яку відстань перемістилося тіло? пжжжжжжжж

срочно даю 35 БАЛОВ!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Новак Эльза.

Відповідь: Дано:F = 100 HA = 1,2кДж.
Знайти: S - ? Розв'язок: 1,2кДж = 1200 Дж A = F * S -> S = A/F S = 1200 Дж / 100 Н = 12м Відповідь: S = 12 м.