Яка виштовхувальна сила діє на тіло повністю занурене в воду ,якщо обем тіла становить 240см


Ответы на вопрос

Отвечает Техник Ваня.

Ответ:

2.4 Н

Объяснение: для розв'язання задачі скористуємося законом Архімеда:

F(Арх) = p(рід.) * g * V(зан. ч. т.), де F(Арх) - сила Архімеда (сила, з якою газ або рідина виштовхують тіло), p(рід.) - густина рідини/газу, g - прискорення вільного падіння (= 10 м/с²), V(зан. ч. т.) - об'єм зануреної частини тіла у рідину або газ.

Густина є табличним даним, отже р(в) = 1 * 10³кг/м³

Переведимо наданий об'єм в системну одинницю м³:

1 м³ - 1 * 10⁶ см³

х - 240 см³

х = 240 / 10⁶ = 2.4 * 10⁻⁴ м³

Отже, всі необхідні величини у нас надаються, тому обчислюємо відповідь:

Fарх = 2.4 * 10⁻⁴ * 10 * 10³

Fарх = 2.4 (Н)

Відповідь: Fарх = 2.4 (Н)