Мотоцикл масою 150 кг рухається опуклим мостом,який має форму дуги окружності радіусом 250 м.З якою

силою мотоцикл тисне на поверхню мосту в момент проходження його середини? Швидкість мотоцикла 20 м\с.

Ответы на вопрос

Отвечает Колушкина Ксюша.
P=m(g+a) 
P=m(g+v^2/r) 
P=150(10+1.6) 
P=1740H