Мідний дріт має площу поперечного перерізу 1 мм2. Із нього виконана обмотка реостата, опір якого 93

Ом. Визначіть якою є довжина дроту. Рішення разом з дано

Ответы на вопрос

Отвечает Букасеев Максим.

Ответ:

Дано:

R=93 Ом;

S=1 мм^2.

Знайти l.

R=p*l/S, (1)

де р=0,017 Ом*мм^2/м-питомий опір міді;

Тоді з формули (1) знаходимо довжину дроту реостату:

l=S*R/p=1*93/0,017= 5470 м=5,47*10^3 м=5,47 км.

Объяснение: