В магазин привезли 96кг цибулі 1/3частину цибулі запакували у велику сітку а решту порівну в 4малих

по скільки кілограмів цибулі було запаковано в малі сітки можна ответ пожалуста

Ответы на вопрос

Отвечает Гандзюк Вітя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

96/3=32 кг
96-32=64 кг
64/4=16 кг