До пральні привезли 96кг білизни. Одну третю частину білизни завантажили у велику пральну машину, а

решту - порівну у чотири малих. По скільки кілограмів білизни було завантажено в малі машини?

Ответы на вопрос

Отвечает Кособуцький Микола.

96/3=32 кг завантажили у велику машину

64/4=16 кг завантажили у одну малу машину

16*4=64 кг завантажили у всі чотири малі машини