Накресліть ділянку кола з трьома резисторами, з"єднаними послідовно. Розрахуйте напругу на кожному

резисторі, якщо опір першого 12 Ом, другого 9 Ом, третього 3 Ом, загальна напруга дорівнює 120 В. Срочно помогите пожалуйста.

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Полина.

Ответ:

Объяснение:

R₁=12 Ом;

R₂=9 Ом;

R₃=3 Ом;

U=120 B;

U₁,  U₂,  U₃   ?     U₁=I₁*R₁, I=I₁=I₂=I₃=U/(R₁+R₂+R₃)=12/(12+9+3)=0,5 A;  U₁=0,5*12=6 B; U₂=I₂*R₂=0,5*9=4,5 B;  U₃=I₃*R₃=0,5*3=1,5 B