Даю 20 баллов! металева пластинка розмірами 5×3×1,5 см має масу 60,75г. З якого металу вона може

бути виготовлена​

Ответы на вопрос

Отвечает Баласанян Инна.

Ответ:

алюміній

Объяснение:

m = 60,75 г (маса)

V пластинки = 5*3*1,5 = 22,5 см³ (об'єм)

ρ = 60,75 / 22,5 = 2,7 г / см ³ (густина)

В таблиці густини речовин знаходимо який метал має густину 2,7 г/см³ - це алюміній