Фізика. Допоможіть. 1) Автомобіль їде зі швидкістю 60 км/год, потяг зі швидкістю 18 м/с. Який

транспортний засіб рухається швидше?2) Людина біжить зі швидкістю 8 м/с. За який час долає шлях 40 м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Калябина Софья.

Відповідь:

Пояснення:

1) Автомобіль їде зі швидкістю v₁ = 60 км/год , потяг зі швидкістю v₂= 18 м/с. Який транспортний засіб рухається швидше?

Щоб порівняти швидкості потрібно перевести швидкість в одинакові одиниці виміру
наприклад швидкість потяга перевести в км/год

v₂= 18 м/с = 18*3,6 км/год = 64,8 км/год

або навпаки
швидкість авто перевести в м/с

v₁ = 60 км/год = 60 000м/ 3600 сек = 16,6666... м/с
v₁ = 60 км/год = (60 / 3,6) м/с = 16,6666... м/с

бачим, що швидкість потяга v₂ = 64,8 км/год більша за швидкість автомобіля v₁ = 60 км/год

2) Людина біжить зі швидкістю 8 м/с. За який час долає шлях 40 м.

Скористаємося формулою  :

S=v*t

t=S/v = 40/8 = 5 c

Шлях 40 м людина подолає за 5 с.