Визначте довжину ніхромового дроту перерізом 0,25мм2, з якого виготовлено нагрівник електрочайника.

Чайник живиться від мережі 220В і нагріває 1,5л води на 75⁰С за 5хв. ККД чайника 50%.

Ответы на вопрос

Отвечает Дабижа Денис.

Ответ:

l=3,21м

Объяснение:

Дано:

S=0,25мм²

ρ=1,2 Ом*мм²/м

U=220В

m= 1,5 л = 1,5 кг

t=5мин=300с

Δt=75°C

η=50%=0,5

с=4200Дж/кг°С

---------------

l-?

Q=cmΔt=4200*1,5*75=472 500Дж

Q=U²*t*η/R

R=U²*t*η/Q=220²*300*0,5/472 500=15,4 Ом

R=ρl/S

l=RS/ρ=15,4*0,25/1,2=3,21м