Будь ласка допоможіть, це дуже важливо, даю 40 балів!!! Навантажені санчата загальною масою 35 кг

рівномірно переміщують поснігу. Коефіцієнт тертя ковзання між санчатами і снігом складає 0,15. Чому прицьому дорівнює сила тертя ковзання?

Ответы на вопрос

Отвечает Журавлев Валерий.

Объяснение:

Сила тертя ковзання визначається за формулою:

Fтк = μ * Fн,

де μ - коефіцієнт тертя ковзання, Fн - сила нормальної реакції поверхні на тіло.

Сила нормальної реакції дорівнює вагівній силі тіла, яке лежить на поверхні:

Fн = m * g,

де m - маса тіла, g - прискорення вільного падіння (9,8 м/c²).

Таким чином, можемо обчислити силу тертя ковзання:

Fтк = 0,15 * 35 кг * 9,8 м/c² ≈ 51,45 Н.