Через електричну лампочку за 10 хв проходить 750000000000 електронів. Якої потужності буде в ній

струм, якщо її увімкнули в мережу з напругою 200 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Фесенко Надежда.

Ответ:

Дано:

t=10 хв=10*60=600 сек;

N=75*10^10;

U=200 B.

Знайти Р.

Р=U*I; q=I*t, тоді: Р=U*q/t, де Р-потужність, яку споживає електрична лампа; І-струм, який проходить через електричну лампу, q=N*e, де q-заряд електронів; е=1,6*10^-19 Кл-табличне значення заряду електрона. Тоді:

P=U*N*e/t=200*75*(10^10)*(1,6*10^-19)/600=24*10^-6/600=0,04*10^-6 Вт=0,04 мкВт.

Объяснение: