Ділянка кола містить 2 паралельно з'єднаних провідників, які мають опір 100 Ом і 50 Ом відповідно.

Обчисліть загальний опір ділянки кола.​

Ответы на вопрос

Отвечает Mayboroda Violetta.

Ответ:

дано:

R1=100ом

R2=50ом

R-?

Объяснение:

при паралельному з'єднанні формула для визначення загального опору: R=R1*R2/R1+R2

R=100*50/100+50=33,3 Ом