По провіднику проходить струм 2 А. Визнач опір провідника, якщо впродовж 1,5 хв виділяється

кількість теплоти 2,16 кДж.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Аида.

Ответ:

Объяснение:

Q = I^2*R*t

R = Q/I^2t = 2160/ 2*2 * 1,5*60 сек = 2160/6*60 = 2160/3600 = 2,16/3,6 = 0,6 ом