2.Визначити потенціальну енергію пружини жорскістю 40 Н/м, СТИСНЕНОЇ На 10см. даю 20 балов СРОЧНО​


Ответы на вопрос

Отвечает Дугужева Алина.

Ответ:

x = 0,1 м

k = 40 H/m

E(п) - ?

Е(п) = kx^2/2

E(п) = 40*0,1^2/2 = 0,2 Дж

Объяснение:

Постав кращу відповідь якщо допоміг :)