під дією сили 20 ньютонів тіло рухається рівномірно прямолінійно так що його координата змінюється

за законом x = -3 + 5t + 2t². яка маса цього тіла?​

Ответы на вопрос

Отвечает Федотов Анатолий.

Ответ:

в фото

Объяснение:

F=20н

х=-3+5*t+2*t2=-3+5*t+(4*t2)/2

a=4 м/с2  взято из (4*t2)/2 (1-ый вариант), ну или 2*2  взято из (2*t2) (2-ой вариант). мы просто берём число слева и умножаем на 2 (про второй вариант)

m=F/a= 20/4=5кг