4. Тело массой 400 кг равномерно поднимается на высоту 1,0 км за промежуток времени 2 мин. Найдите

мощность, развиваемую телом. Сопротивление воздуха не учитывать.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ворона Ксюша.

Для знаходження мощності, що розвивається тілом, використовується формула:

Мощність = Робота / Час,

де Робота - це зроблена робота, а Час - час, протягом якого виконується робота.

Зроблена робота може бути визначена за формулою:

Робота = Сила * Відстань,

де Сила - сила, що діє на тіло, а Відстань - відстань, яку переміщує тіло.

У даному випадку, тіло піднімається на висоту 1,0 км, що відповідає переміщенню тіла.

Сила, що діє на тіло, може бути визначена за формулою:

Сила = Маса * Прискорення,

де Маса - маса тіла, а Прискорення - прискорення піднімання тіла.

У даному випадку, відомо, що тіло має масу 400 кг і піднімається рівномірно, тому прискорення можна визначити за формулою:

Прискорення = Відстань / (Час)^2,

де Відстань - відстань, яку переміщує тіло, а Час - час, протягом якого виконується переміщення.

Підставимо ці значення в формулу для Сили:

Сила = 400 кг * (1,0 км / (2 мин)^2).

Після обчислень отримаємо значення Сили.

Тепер, підставимо значення Сили і Відстані в формулу для Роботи:

Робота = Сила * Відстань.

Після обчислень отримаємо значення Роботи.

Нарешті, підставимо значення Роботи і Часу в формулу для Мощності:

Мощність = Робота / Час.

Після обчислень отримаємо значення Мощності, яка розвивається тілом.

Отвечает Яковлев Ярослав.

Ответ:

Для нахождения мощности нам необходимо сначала найти работу, которую совершает тело при подъеме на высоту 1,0 км:

W = F * h

где W - работа, F - сила, h -высота

Так как тело поднимается равномерно, то сила, с которой оно поднимается, равна силе тяжести:

F = m * g

где m - масса, g - ускорение свободного падения

F = 400 кг * 9,81 м/с² = 3924 Н

h = 1,0 км = 1000 м

Теперь можем найти работу:

W = 3924 Н * 1000 м = 3924000 Дж

Мощность определяется как работа, совершаемая за определенное время:

P = W / t

где P - мощность, t - время

t = 2 мин = 120 сек

P = 3924000 Дж / 120 сек = 32700 Вт

Ответ: мощность, развиваемая телом при подъеме на высоту 1,0 км за промежуток времени 2 мин, равна 32700 Вт.