«Сільвер буллет» (у перекладі з англ, «срібна куля») — один із - найменших реактивних літаків.

Маючи масу 196 кг, він розвиває швидкість руху близько 200M / c . Якою є кінетична енергія літака за цієї швидкості? СРОЧНО 30 БАЛОВВВВВВВВВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Далгатов Керим.

Відповідь:

Кінетична енергія літака може бути обчислена за формулою:

K = (1/2) * m * v^2

Де:

K - кінетична енергія

m - маса літака

v - швидкість літака

Підставляючи дані, отримуємо:

K = (1/2) * 196 кг * (200 м/с)^2 = 3 920 000 Дж

Отже, кінетична енергія літака за цієї швидкості становить 3 920 000 Дж.

Пояснення: