Скільки тепла виділить спіраль електроплити за 4 хв, якщо струм в ланцюзі 0,05, а напруга 330 в?


Ответы на вопрос

Отвечает Пафиков Виктор.

Ответ:

t=4 хв=4*60=240 сек;

І=0,05 А;

U=330 B.

Знайти Q.

Q=U*I*t=330*0,05*240=3960 Дж=3,96*10^3 Дж=3,96 кДж.

Объяснение: