Чому дорівнює момент сили,ЯКЩО сила дорівнює ЗН, а плече дії сили 10см ?пж помогите(​


Ответы на вопрос

Отвечает Логунов Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:Момент сили визначається як добуток сили на плече дії сили. У даному випадку, сила дорівнює 0 Н (Ньютон - одиниця сили), а плече дії сили 10 см (сантиметр).

Тоді, момент сили дорівнює:

М = F * l = 0 Н * 10 см = 0 Н * 0,1 м = 0 Нм

Отже, момент сили дорівнює нулю, оскільки сила дорівнює нулю.