Біля підніжжя гори барометр показує 775 мм рт. ст., а на вершині 715 мм рт. ст. Чому дорівнює

висота гори?

Ответы на вопрос

Отвечает Кислицин Сергей.

Ответ:

720м

Объяснение:

∆p=(775-715)мм.рт.ст=60мм.рт.ст

h=12*∆p=12*60мм.рт.ст=720м