З'ясуй, яка висота гори, якщо біля підніжжя гори барометр показує 760 мм рт. ст., а на вершині

гори — 690 мм рт ст. Відповідь: висота гори h= м.

Ответы на вопрос

Отвечает Дранговская Саша.

h= Δp*12 м/мм.рт.ст.

h=(760-690)*12=840 (м)