обчисліть заряд усіх електронів у молекул води H2O, що містить два атоми Парогену Ни один атом

Оксигену 10. Елементарний заряд е = 1,6-10-19 Кл​

Ответы на вопрос

Отвечает Трифонов Даник.

Ответ:

-1,6·10↑18 Кл

Объяснение:
1+1+8=10 N
q=10·1,6·10↑-19=...