5. Якщо тіло виконало роботу 0,1 Дж за 10 с, то його потужність дорівнюе A 0,01 BT Б 0,001 Вт В 1

Вт T 0,1 BT 1,5 бала DH Е. am​

Ответы на вопрос

Отвечает Пиминова Виктория.
Дано:
А=0,1Дж
t=10c
Знайти:
N-?
Розв'язання:
N=A/t=0,1/10=0,01Вт