ДАЮ 35 БАЛОВ РОЗВ'ЯЖИ РІВНЯННЯ 6-2(x+7)=4(x-3)-12x БУДЬЛАСКА ДУЖЕ ТРЕБА


Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Катерина.

Ответ:

Почнемо розв'язування:

6 - 2(x+7) = 4(x-3) - 12x

6 - 2x - 14 = 4x - 12 - 12x // розкриваємо дужки

-2x - 8 = -8x - 12 // складаємо члени з x разом

6x = 4 // додаємо 8x до обох сторін

x = 2 // ділимо обидві сторони на 6

Відповідь: x=2.

Отвечает Тян Марина.

Ответ:

=2 б)

Пошаговое объяснение:

а) 6-2(х+7)=4(2х-3)-12х

6-2х-14=8х-12-12х

-2х-8х+12х=-12-6+14

2х=-4

х=-4/2

х=-2