Вантаж вагою 200 Н піднімають рівномірно вздовж похилої площини, прикладаючи силу 100 Н. Визнач

виграш у силі

Ответы на вопрос

Отвечает Полухина Ульяна.

Дано:
P = 200Н
F = 100Н
Знайти:
k-?
k = P/F = 200/100 = 2