6. Період піврозпаду радіоактивного ізотопу дорівнює 20 год. Визначте час, коли із 4г даного

ізотопу залишиться 125 мг

Ответы на вопрос

Отвечает Апеков Биржан.

Ответ:

100 год

Объяснение:

mo=4 г;  

m=125 мг=0,125 г;

m/mo=0,125/4=1/32=2⁻⁵

T=20 год;

   t        ?     m=mo*2^(-t/T); m/mo=2^(-t/T); 2⁻⁵=2^(-t/20); -t/20=-5;

t=100 год