3 якого швидкість котиться візок масою 200г, якщо його імпульс = 8кг/мс​


Ответы на вопрос

Отвечает Тузелханов Оспан.
Дано:
m=200г=0,2кг
р=8кг*м/с
Знайти:
v-?
p=mv→v=p/m=8/0,2=40м/с