Яку роботу виконує прилад за 2 хв, якщо напруга на двигуні 36 В, а сила струму в колі 2 кА?


Ответы на вопрос

Отвечает Лазутина Екатерина.

Ответ:

Дано:

t=2 хв=2*60=120 сек;

U=36 B;

I=2 кА=2*10^3 А.

Знайти А.

А=U*I*t=36*(2*10^3)*120=8,64*10^6 Дж=8,64 МДж.

Объяснение: