ДОПОМОЖІТЬ БУДЬЛАСКА! Яка робота виконується при підніманні вантажу вагою 80 Н на висоту 3 м?


Ответы на вопрос

Отвечает Кубряк Сергей.

Дано:

F-80H

L-3m

Знайти:

А-?

Розв*язання

А=Fl

A=80*3=240Дж

Відповідь: А=240Дж

Отвечает Горшков Валера.

Дано:

F-80H

L-3m

Знайти:

А-?

Розв*язання

А=Fl

A=80*3=240Дж

Відповідь: А=240Дж