СРОЧНОООЯку потужність розвиває тягач, якщо за 25 хв виконує роботу 4,2 МДж?


Ответы на вопрос

Отвечает Panchuk Oksana.

Привіт, зараз все зробимо)

Ответ:

2800 Вт

Объяснение:

Дано:

Робота (W) = 4,2 МДж = 4,2 * 10^6 Дж

Час (t) = 25 хв = 25 * 60 с = 1500 с

Для розрахунку потужності тягача необхідно використати формулу:

Потужність = Робота / Час

Підставимо значення в формулу:

Потужність = (4,2 * 10^6 Дж) / 1500 с

Підрахуємо значення:

Потужність ≈ 2800 Вт

Отже, тягач розвиває потужність приблизно 2800 Вт.

Відповідь: 2800 Вт