Конденсатору електроємністю 500Пф надано заряд 2мкКл. Визначити енергію електричного поля

конденсатора. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Аверина Кристина.

Ответ:

Дано:

С=500 мкФ=500*10^-6 Ф;

q=2 мкКл.

Знайти Е.

Рішення.

q=C*U, звідси знаходимо напругу на конденсаторі:

U=q/C=2*10^-6/500*10^-6=0,004 B=4*10^-3 B=4 мВ. Тоді:

Е=(С*U^2)/2=(500*10^-6*(4*10^-3)^2)=(8*10^-9)/2=4*10^-9 Дж.

Объяснение: