5. Ділянка кола складається з двох однакових паралельно з'єднаних ламп. Яка сила струму в кожній

лампі, якщо напруга на ділянці 36 В, а опір ділянки 6 Ом? (2 бали)​

Ответы на вопрос

Отвечает Фильченкова Лиза.

Ответ:Оскільки ділянка кола складається з двох однакових ламп, то опір кожної лампи дорівнює половині опору ділянки:

R = 6 Ом / 2 = 3 Ом

Закон Ома для ділянки кола становить:

U = I * R

де U - напруга ділянки, I - сила струму, R - опір ділянки.

Підставляючи дані в формулу, маємо:

36 В = I * 6 Ом

I = 36 В / 6 Ом = 6 А

Отже, сила струму в кожній лампі дорівнює 6 А / 2 = 3 А.