СРОЧНО ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА !!!!!!! Дві лампи, розраховані на напрягу 220 В, мають потужність 60 та

40 Вт. Ці лампи з'єднують послідовно й під'єднують до мережі з напругою 220 В. Визнач потужність, яку споживає кожна лампа.

Ответы на вопрос

Отвечает Горошко Юра.

Відповідь:

Пояснення:

Коли лампи з'єднані послідовно, сила струму, що проходить через кожну лампу, однакова. Можна використовувати закон Ома, щоб знайти цю силу струму:

I = V / R,

де I - сила струму (ампер), V - напруга (вольт), а R - опір (ом).

Оскільки лампи підключені послідовно, опір кожної лампи додається разом:

R = R1 + R2,

де R1 та R2 - опори ламп потужності 60 Вт і 40 Вт відповідно.

Потім можна використовувати формулу для потужності:

P = V x I,

де P - потужність (ватт), V - напруга (вольт), а I - сила струму (ампер).

Підставляючи значення, отримаємо:

I = V / R = V / (R1 + R2) = 220 / (60 + 40) = 2 A.

Потім можна використовувати формулу для потужності, щоб знайти потужність кожної лампи:

P = V x I = 220 x 2 = 440 Вт.

Отже, кожна лампа споживає 440 Вт потужності при з'єднанні послідовно. Щоб знайти потужність кожної лампи окремо, можна використовувати формулу:

P1 = V x I = 220 x 2 = 440 Вт для лампи потужності 60 Вт,P2 = V x I = 220 x 2 = 440 Вт для лампи потужності 40 Вт.