По похилій площині довжиною 12 м на висоту 4 м затягають ван­таж, прикладаючи до нього вздовж

похилої площини силу 218 Н. Якою є маса вантажу, якщо ККД похилої площини дорівнює 75 % ?

Ответы на вопрос

Отвечает Инсебай Асем.

Объяснение:

A(тяги)=218*12=2616 Дж

A(тяж)=2616*0,75=1962 Дж

F=1962/4=490,5 Н

m(груза)=490,5/10=49,05 кг