Визначить вагу тіла масою 60кг, яке рухається до землі з прискоренням 60см/с2


Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Тимур.

Дано:

m=60 кг

a=0.6 м/с²

P-?

-------------------

P=mg-ma=m(g-a)=60*0.6=36Н