Скільки електронів пройде за 1 хв через поперечний переріз провідника який виготовлений із

ніхромового дроту має довжину 20 м і площу поперечного перерізу 2,2 мм^2? Напруга на кінцях цього провідника дорівнює 32 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Беляева Карина.

Ответ:

Отметь как лучший

Объяснение:

R = (1,1 * 10^-6 Ом * м * 20 м) / 2,2 * 10^-6 м^2 = 10 Ом

I = 32 В / 10 Ом = 3,2 А

Q = I * t = 3,2 А * 60 с = 192 Кл.

n = Q/e = 192 Кл / 1,6 * 10^-19 Кл/ел = 1,2 * 10^21 електрон.

Отже, за 1 хв через провідник пройде близько 1,2 * 10^21 електрон.