При переміщенні бруска на відстань 40 см динамометр показував силу 8 Н. Яка величина виконаної при

цьому роботи?

Ответы на вопрос

Отвечает Шумский Никита.

Ответ:

Дано:

s=40 см=0,4 м

F=8Н

A-?

Розв'язання:

Формула роботи A=F*s=8Н*0,4 м=0,32 Дж

Відповідь:Величина виконаної роботи 0,32 Дж.

Объяснение:

надіюсь вірно