У кабіні ліфта стоїть людина масою 80 кг. Якою буде вага людини, якщо ліфт піднімається вертикально

вгору з прискоренням 0,3 м/с²; (дано, розв'язання,відповідь)​

Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Егорушка.

Відповідь:

дано:

m=80кг

a=0,3м/с²

g=10м/с²

P-?

P=m*(g+a)=80*(10+0,3)=824Н

Пояснення: