Визначте опір електричної лампи увімкнеої до джерела струму з напругою 12 В , якщо по її спіралі за

4 хв проходить 120 Кл електрики.

Ответы на вопрос

Отвечает Карпов Андрей.

Ответ:

R=24 Ом

Объяснение:

Дано:

U=12В

t=4xв=240c

q=120 Кл

R-?

Розв'язання:

R=U/I ; I= q/t => R= U/q/t= U/1/q/t= Ut/q

[R]= В•с/Кл= Ом

R=12•240/120= 12•2= 24 (Ом)