Знаючи, що g=1,6 Н/кг, визначте його вагу на Місяці. На Землі його вага 745 Н.


Ответы на вопрос

Отвечает Газарян Рамзес.
Щоб визначити вагу Павла на Місяці, необхідно скористатися законом всесвітнього тяжіння Ньютона:
F = m * g,
де F - сила тяжіння, m - маса тіла, g - прискорення вільного падіння.

На Землі маса Павла не надається, тому ми можемо використовувати його вагу, яка є силою тяжіння, з якою він діє на підлогу. Отже, ми можемо знайти масу Павла на Землі:

F = m * g
745 Н = m * 9,8 Н/кг
m = 745 Н / 9,8 Н/кг
m = 75,92 кг

Тепер ми можемо знайти силу тяжіння на Місяці:

F' = m * g'
де g' - прискорення вільного падіння на Місяці, яке дорівнює 1,6 Н/кг.

F' = 75,92 кг * 1,6 Н/кг
F' = 121,47 Н

Отже, вага Павла на Місяці становить близько 121,47 Н.
Отвечает Панкин Павел.

Дано: g = 1.6 Н/кг, вага на Землі - 745 Н.

Знайти: вагу на Місяці.

Розв'язання:

Знайдемо масу об'єкту на Землі за формулою:

F = m * g

де F - сила ваги, m - маса тіла, g - прискорення вільного падіння.

Підставимо відповідні значення:

745 Н = m * 9.8 Н/кг (тут використовується земне прискорення вільного падіння, яке дорівнює 9.8 м/с²)

Отримаємо масу тіла на Землі:

m = 745 Н / 9.8 Н/кг ≈ 75.9 кг

Знайдемо силу ваги на Місяці за формулою:

F = m * g

де g - прискорення вільного падіння на Місяці.

Підставимо відповідні значення:

F = 75.9 кг * 1.6 Н/кг ≈ 121.4 Н

Отже, вага об'єкту на Місяці дорівнює близько 121.4 Н.