Яку масу сталі можна нагріти на 20°С, надавши їй 2 кДж теплоти?​


Ответы на вопрос

Отвечает Колмогорцев Никита.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

∆t=20°C

Q=2кДж=2000Дж

c=500Дж/кг°С

m-?

Q=cm∆t=>

m=Q/(c∆t)=2000/(500*20)=0,2кг

Отвечает Поплавский Рома.

Q - теплота (в жулях)

m - маса сталі (в кілограмах)

c - специфічна теплоємність сталі (приблизно 0.46 Дж/(г°C))

ΔT - зміна температури (в °C)

Ми знаємо Q (2 кДж = 2000 Дж) і ΔT (20°C), і ми хочемо знайти масу сталі (m).

2000 = m * 0.46 * 20

Розгортаємо це рівняння:

m = 2000 / (0.46 * 20)

m ≈ 217.39 г

Отже, маса сталі, яку можна нагріти на 20°C, надавши їй 2 кДж теплоти, становить приблизно 217.39 г.