Обчисліть активнисть Радону-220 якщо його стала радіоактивного розпаду складає 0.012 c^-1 .

Кількість атомів препарату складає 10^11.

Ответы на вопрос

Отвечает Пинаева Елена.

Ответ:

Объяснение:Активність Радону-220 можна обчислити, використовуючи формулу:

A = N * λ

де:

A - активність

N - кількість атомів препарату (10^11)

λ - стала радіоактивного розпаду (0.012 c^-1)

Отже:

A = 10^11 * 0.012 s^-1 = 1.2 * 10^9 decays/second

Таким чином, активність Радону-220 складає 1.2 * 10^9 розпадів в секунду.