Стала розпаду ядер атомів радіоактивного розпаду 3*10¯¹²с¯¹. Якою є активність радіоактивного

препарату, якщо в ньому міститься 1,5*10 в 28 степені атомів торію?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Павел.

Ответ:

Объяснение:

A = -dN/dt = λN=3*10¯¹²*1,5*10²⁸ = 4,5*10¹⁶ Бк = 4,5*10¹⁶/(3,7⋅10¹⁰) Ки = 1,2*10⁶ Ки

ответ

A =  4,5*10¹⁶ Бк = 4,5*10¹⁰ Рд = 1,2*10⁶ Ки