СРОЧНО !!! ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА Ответ есть,нужно написать как я решила задачу(Ответ 4Q,насколько

правильный не знаю)У резисторі, через який тече постійний струм, за певний часвиділяється кількість теплоти, що дорівнює Q. Визначте кількість теплоти, якавиділиться за вдвічі більший час у резисторі з удвічі більшим опором за умови, щовеличина сили струму залишається тією самою, як і в першому випадку.​

Ответы на вопрос

Отвечает Федоренко Диана.

Відповідь: Див. додаток

Пояснення:


Отвечает Васильев Егор.

Ответ:

4*Q

Объяснение:

R2=2*R1    Δt2=2*Δt1   I1=I2   Q2=?

===

Q1=I²*R1*Δt1

Q2=I²*2*R1*2*Δt2=4*Q1

========================