Наскільки велика сила плавучості діє на тіло об'ємом 0,4м³, якщо воно повністю занурине в гліцерин,

щільність якого становить кг/м³? Будь ласка допоможіть ​

Ответы на вопрос

Отвечает Киевский Камран.

Ответ:

5040 H

Объяснение:

V=0.4 м³   ρ=1260 кг/м³   Fa=?

===

Fa=ρ*g*V=1260*10*0.4=5040 H

============================