Швидкість літака, що летить горизонтально, дорівнює 900 км/год, а розмах крил 14 м. Вертикальна

складова вектору магнітної індукції поля Землі 5∙10 ─5 Тл. Визначте межі, в яких знаходиться значення різниці потенціалів, що ви никає між кінцями крил літака: а) менше 0,1 В; б) від 0,11 В до 0,15 В; в) від 0,16 В до 0,2 В; г) від 0,21 В до 0,25 В; д) більше 0,25 В.

Ответы на вопрос

Отвечает Приймак Рома.

Ответ:

в) від 0,16 В до 0,2 В;

Решение:

Дано:

V= 900 км/год=250 м/с

B=5∙10^{-5} Тл

L=14 м

E-?

____________________________

E=B*V*L*sin90°=5∙10^{-5}*250*14*1=0,175В

0,16 В < 0,175В < 0,2 В