Чому дорівнює маса тіла, якщо сила 10кН надає йому прискорення 1?


Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Соня.

Дано:

F= 10 кН= 10⁴ Н

a= 1 м/с²

_______________

m-?

Розв'язок:

Другий закон Ньютона:

a =  \frac{F}{m}

Звідси знайдемо масу тіла:

m =  \frac{F}{a}

m =  \frac{ {10}^{4} }{1}  = 10 {}^{4} кг

Відповідь: m= 10 т