Визначте опір нагрівника, за допомогою якого за 10 хв. довести до кипіння 2,0 кг води взятої за

температури 15 °C. Напруга в мережі дорівнює 220 В, ККД нагрівника – 74%. СРОЧНООООО​

Ответы на вопрос

Отвечает Айтбай Бекнур.

Ответ: 30 Ом

Объяснение:

Дано:

t=10мин=600с

m=2кг

t1=15°C

t2=100°C

с=4200Дж/кг°С

U=220В

η=74%=0,74

-----------------

R-?

Q=cm(t2-t1)=4200*2*(100-15)=714000Дж

Q=U²*η*t/R

R=U²*η*t/Q=220²*0,74*600/714000=30 Ом